Aquarius
Javier Reja - pierwsze miejsce na V1 Aquarius Tahitian Diablo w Pucharze Świata

dodano: 2014-05-13

Wielki sukces Javier Reja - hiszpański zawodnik V1 LTA wygrał  I Puchar Świata na Aquarius Tahitian Diablo!

Pierwszy tegoroczny Puchar Świata został rozegrany w Mediolanie we Włoszech. W Kategorii V1 200m TA Men zwyciężył Javier Reja - hiszpański zawodnik startujący na Naszej łódce V1 Tahitian Diablo. Javier od tego roku jest członkiem Aquarius Team. Jeśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że mogliśmy zacząć współpracę z tak znakomitym zawodnikiem V1. Javier jest obecnym  Mistrzem Świata  z Duisburga!

Zawody odbyły się w pierwszy weekend maja i zaraz po zawodach otrzymaliśmy maila od jednego z współpracowników  :

"Javier wygrał I Puchar Świata w Mediolanie na Twojej łódce VA'a!! (...) Gratuluję, tworzymy bardzo dobry zespół! Dziękujemy za Waszą pomoc!!"

Javier pływa na V1 Tahitian Diablo w wersji Ultra Light Carbon na specjalne zamówienie.

Enrique Prendes (Federacion Española de Piraguismo)

Jeśteśmy dumni, że Javier wybrał Tahitian Diablo i mu gratulujemy kolejnego ogromnego sukcesu! Gratulacje dla całej hiszpańskiej reprezentacji