Aquarius
Sklep Kajakowy

Sklep Kajakowy

Sklep kajakowy www.GoKajak.comSklep kajakowy online - GoKajak powstał z myślą o klientach indywidualnych, na bazie istniejącego sklepu kajakowego w siedzibie firmy Aquarius. Sklep kajakowy GoKajak ma ułatwić zakupy wszystkim prywatnym klientom. W ofercie sklepu kajakowego GoKajak znajduję się praktycznie cały potrzebny osprzęt do uprawiania wszystkich form kajakarstwa takich jak kajakarstwo morskie, rzeczne, górskie czy sportowe. Staramy się by także inni miłośnicy sportów wodnych takich jak windsurfing czy żeglarstwo także znaleźli coś dla siebie.

Co Nas odróżnia?

Doświadczenie - Sklep kajakowy nie powstał "wczoraj". Sklep online powstał na bazie istniejącego od lat sklepu stacjonarnego w biurze firmy Aquarius. Firma działa od 1983 roku i jest jedną z liderów swojej branży. Swoje kajaki i kamizelki eksportuje głównie na rynki Europy zachodniej i północnej. Pracownicy firmy posiadają rozległe doświadczenie zdobyte wieloletnimi relacjami z partnerami z Polski, jak i całej Europy

Opinie - Sklep kajakowy GoKajak na Allegro ma już ponad 7500 pozytywnych opinii! To zasługa najwyższej jakosći obsługi, jakości produktów i przystępnej cenie.

Szeroki asortyment  - W sklepie posiadamy szeroki asortyment. Posiadamy kajaki do uprawiania wszystkich form kajakarstwa.
Ofercie znajdują się kajaki, które można podzielić ze względu na:

Materiał z którego zostały wykonane:

Przeznaczenie:

Posiadamy pełną ofertę wioseł Egalis i kamizelek asekuracyjnych Aquarius. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować kajak, wiosło czy kamizelkę asekuracyjną dokładnie do oczekiwań. Obecnie w sklepie kajakowym GoKajak jest ponad 600 produktów dostępnych online. GoKajak to największy sklep kajakowy online w Polsce.

Pewność - Jesteśmy firmą stacjonarną. Po pierwsze nie istniejemy tylko w przestrzeni wirtualnej. Nasza firma znajdowała się przez ponad 20 lat w Gdańsku na ul. Matemblewskiej, przez co dalej jesteśmy kojarzenie jako firma z Gdańska.Od ponad 6 lat firma mieści się w Żukowie, jest to ok.5 km od lotniska Gdańsk Rębiechowo. Kupujący nie ma obaw, że przestaniemy istnieć a gdy będzie potrzebował doradztwa w użytkowaniu lub np. gwarancji My będziemy do dyspozycji. Po drugie jako firma posiadamy rozległy magazyn, dzięki czemu najpopularniejszy sprzęt kajakowy zawsze mamy dostępny, nawet w ilości hurtowej. Firma posiada zakład produkcyjny, dzięki czemu w przypadku np. modyfikacja jesteśmy wykonać nietypowe zamówienie.
______________________________________________________
W Naszym sklepie kajakowym GOKAJAK znajdują się produkty firm:

Aquarius Kayaks - polski producent kajaków turystycznych, kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych, akcesoriów kajakowych i sprzętu ratunkowego. Aquarius istnieje od 1983. Był pierwszą polską firmą produkującą deski windsurfingowe.
Produkty firmy Aquarius w sklepie: kajak morskie, kajaki turystyczne, kamizelki asekuracyjne, kajaki polietylenowe (w tym bardzo popularne Aquarius Traper i Aquarius Trek) kamizelki ratunkowe, worki i etui wodoszczelne, akcesoria kajakowe.

Dag Kayaks - francuski producent kajaków polietylenowych. Istnieje od 1975 roku.
Produkty firmy Dag Kayak w sklepie: kajaki polietylenowe - kajaki turystyczne (w tym niezwykle popularny Aquarius Pro Tour - wspólny projekt Aquarius i Dag Kayaks ), kajaki sit on top.
Aquarius jest dystrybutorem Dag Kayaks na Polskę.

FeelFree Kayaksproducent innowacyjnych kajaków wędkarskich i sit on top. Najbardziej znany w USA z serii kajaków wędkarskich LURE. Produkty FeelFree Kayaks: kajaki wędkarskie, kajaki sit on top i akcesoria.
Aquarius jest dystrybutorem FeelFree Kayaks na Polskę.

Overboard - Światowej klasy angielski producent opakowań wodoszczelnych w tym etui, worków i plecaków. Najbardziej doceniona seria to etui na elektronikę, które pozostaje wodoszczelne do 6 metrów pod wodą. Drugim bestsellerem Overboarda niewątpliwie plecaki wodoszczlelne. Plecaki przede wszystkim bardzo wygodne i funkcjonalne a przy tym... wodoszczelne :)
Aquarius jest dystrybutorem OverBoarda na Polskę.

FeelFree Gear producent bardzo mocnych, a przy tym modnych opakowań i plecaków wodoszczelnych.
Produkty: worki, torby, plecaki i opakowania wodoszczelne.
Aquarius jest dystrybutorem OverBoarda na Polskę.

Egalis - Francuski producent wioseł.
Produkty firmy Egalis w sklepie: wiosła kajakowe - turystyczne, morskie, wózki transportowe, kurtki kajakowe, kaski kajakowe.
Aquarius jest dystrybutorem OverBoarda na Polskę.

AquaDesign - Francuski  producent odzieży kajakowej akcesoriów kajakowych. Istnieje od 1987 roku.
Produkty firmy AquaDesign w sklepie: kurtki kajakowe, pianki neoprenowe, buty kajakowe, fartuchy kajakowe.

ZedTech - Portugalski producent uznanych na całym świecie kajaków sportowych.
Produkty firmy ZedTech Kayaks w sklepie: kajaki regatowe, , kajaki slalomowe, kanadyjki slalomowe.
Aquarius jest dystrybutorem ZedTech na Polskę.

Peak UK - angielski producent odzieży kajakowej i akcesoriów kajakowych
Produkty firmy Peak UK w sklepie: kurtki i spodnie kajakowe, rękawice i muffle kajakowe
Aquarius jest dystrybutorem Peak UK na Polskę.

 

Partnerzy:

 • Egalis
 • Go SPORT
 • Intersport
 • ZedTECH
 • Kajak Sport
 • Dag Kayaks
 • Facebook

  Facebook Menu

  Stay