Aquarius
Wyprawy i imprezy

Wyprawy i imprezy

Masz niezwykły pomysł na wyprawę albo spływ kajakowy ? A może organizujesz interesujące zawody kajakowe albo żeglarskie? Napisz do Nas. Opisz dokładnie czym się zajmujesz, kto bierze udział, wszystkie ważne informacje, dzięki którym dowiemy się dokładnie co planujecie! Jesteśmy otwarci na propozycje i w miarę możliwości jesteśmy w stanie pomóc.

WSPIERAMY:

___________________________________________________________________________________

ZIMĄ WZDŁUŻ POLSKIEGO WYBRZEŻA

Pierwsze przepłynięcie kajakami zimą wzdłuż polskiego wybrzeża. Wyrpawę zorganizowali i przepłynęli po 17 dniach walki z wiatrem, mrozem i lodem: TEAM KAYAK 2. Wyprawa zaczęła się w okolicach Świnoujścia a skończyła w Krynicy Morskiej, tuż przy granicy z Kalingradem. Team Kayak 2 w czasie wyprawy używał: Aquarius Sea Emotion, Sea Lion i Sea Dimension, który został nr 1 wyprawy ze względu na bardzo dużą pakowność.

 

 

 

MARATONY KAJAKOWE

 

Kolejny już rok wspieramy zmagania kajakarzy w zawodach kajakowych Maratony Kajakowe. Aquarius jest  sponsorem głównym nagród Maratonów Kajakowych. W ciągu roku 4 edycje, które odbywają się na terenia północnej Polski od Elbląga, przez Wdzydze, Swornegaciepo Człopę. Więcej informacji na stronie zawodów

 

 

 

 

Z PRĄDEM POD PRĄD

 

Niezwykła wyprawa Artura Labudy i Roberta Paseckiego w poprzek Polski. Artur ponad 20 lat temu w wyniku wypadku stracił obie nogi. Nie przeszkadza mu to realizować swoich pasji. W 2010 roku objechał Polskę dookoła quadem, jako pierwszy niepełnosprawny ale także jako pierwszy w ogóle. W 2011 roku postanowił przepłynąć kajakiem w poprzek Polskę. Wyprawa zakonczyła się pełnym sukcesem. Wyprawa kajakowa trwała 33 dni, trasa miała 1200 km , płynęli kajakiem Aquarius Explorer, który został specjalnie przygotowany i wzmocniony do tej wyprawy.

 

 

 

KAJAKIEM PO SERCE (Kajakiem Gdańsk - Warszawa non stop)

 

Projekt stworzony i zrealizowany przez Renatę Klekotko i Artuta Biela. Projekt zakładał ustanowienia rekordu w przepłynięciu trasy Warszawa - Gdańsk w formule non stop. Jednak najważniejszym celem było zebranie pieniędzy dla małej Ani, którą czeka kolejna opercajca serca. Kajakarze po morderczej trasie dopięli swego - dopłynęli do Gdańska.

 

 

 

 

 

 

Trzy Mola (Półmaraton Morski - Gdańsk/ Gdynia)

 

 

Unikalne na skalę krajową zawody kajakowe odbywające się wodach morskich. Jest to jedyny maraton kajakowy w Polsce dla kajarzy morskich. W roku 2012 odbyła się trzecia edycja, pierwszy raz ze startem w Gdyni. Zawody Trzy Mola zdobywają coraz więcej chętnych spróbowania swoich sił na Zatoce Gdańskiej. Trasa półmaratonu wiedzie przez trzy mola (stąd nazwa) w Gdańsku przez Sopotpo Gdynię. Te zawody Nam szczególnie bliskie, w końcu Aquarius to przede wszystkim producent kajakó morskich. Z resztą Nasze kajaki "stawiły" sie licznie na podium zawodów! Info: www.3mola.pl

 

 

 

Akcja społeczna WEAR IT POLAND

 

Bardzo szczytna akcja społeczna promująca używanie kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych w czasie jakiejkolwiek aktywności na wodzie. Co roku w czasie sezonu wodniackiego można usłyszeć o groźnych wypadkach z udziałem żeglarzy czy kajakarzy. Dlatego tym bardziej należy pamiętać, że NIEZAŁOŻONA KAMIZELKA NIE URATUJE ŻYCIA! A jak wygląda rzeczywistość? Kamizelka nierzadko służy jako oparcie lub poduszka do siedzenia, lub po prostu leży gdzieś na pokładzie łodzi. Kamizelka ratunkowa ma taką samą fukncje jak pasy w samochodzie: MA URATOWAć ŻYCIE. Tak samo jak niezapięte pasy nie uratują życia, tak samo niezałożona kamizelka jest bezużyteczna!Dlatego należy pamiętać o haśle/komendzie akcji: WEAR IT, co po polsku znaczy: ZAŁÓŻ!
Aquarius jako producent kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych stał się naturalnym partnerem dla akcji, której głównym organizatorem w Polsce jest Gdyńskie WOPR.
Zależy Nam by wszyscy wodniacy i osoby sporadycznie korzystające z uroków sportów wodnych robiły to rozważnie i przede wszstkim BEZPIECZNIE!

 

Zawsze świeżych i aktualnych informacji o Naszych działaniach szukaj w dziale >>AKTUALNOŚCI<< lub na Naszym profilu na >>FACEBOOKu<<

Partnerzy:

 • Egalis
 • Go SPORT
 • Intersport
 • ZedTECH
 • Kajak Sport
 • Dag Kayaks
 • Facebook

  Facebook Menu

  Stay